Gdy marzysz o wyjątkowych wakacjach

Chile oferuje wyjątkowe krajobrazy, światowej klasy winnice i odległe, dzikie przygody jak nigdzie indziej na ziemi. Kosmopolityczna stolica Chile, Santiago, jest warta spędzenia kilku dni, w trakcie gdy pobliskie nadmorskie Valparaiso, labirynt brukowanych uliczek i kolorowych budynków zachwyca turystów. W malowniczym Pojezierzu Chilijskim czekają na Ciebie majestatyczne wulkany i porośnięte lasem jeziora.

 Chile jest spokojnym i przyjaznym miejscem z dobrą infrastrukturą i mimo odległości jest łatwe do poruszania się, z doskonałymi hotelami, obfitymi świeżymi owocami morza i tanimi, pysznymi winami.
 
Jedyne takie wakacje
Santiago jest nie tylko finansową i biznesową stolicą Chile, ale też służy jako centrum kulturalne i rozrywkowe kraju. W związku z tym, jest domem dla nieskończonej ilości zabawnych rzeczy do zrobienia, w tym odwiedzenia najlepszych muzeów i galerii, wraz z doskonałymi zakupami, jedzeniem i opcjami hotelowymi. Centralnie położone i kluczowy węzeł komunikacyjny kraju, Santiago jest miejscem, gdzie znacząca większość odwiedzających rozpoczyna własne chilijskie podróże przed udaniem się w Andy albo inne obszary o wyjątkowym naturalnym wspaniale, takie jak Wyspa Wielkanocna. Najmądrzejsi podróżnicy, jednakże, pozwolą sobie na czas w ich planie podróży Chile, by poznać Santiago. Podróżowanie otwiera przed nami sporo drzwi, a podróże do Chile otwierają nas na nową kulturę i niezapomniane widoki. Pojezierze Chilijskie to strefa w Chile znana z zachwycających jezior. Jest to główne miejsce do uprawiania sportów wodnych i rekreacji zarówno dla mieszkańców jak i turystów. Możesz również cieszyć się różnymi aktywnościami na lądzie, takimi jak wędrówki, jazda na rowerze, jazda konna, jazda na nartach i sporo innych. Dla tych, którzy poszukują bardziej ekscytujących i przyspieszających bicie serca aktywności, spróbuj raftingu albo wspinaczki na wulkan.
Zobacz również: kiedy Włosi mają wakacje.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł podziel się nim z innymi