Nagroda dzielny pacjent

Najmłodsze dzieci nie preferują wizyt u lekarza i stomatologa. Istnieją jednakże sposoby, aby zachęcić je do wizyty w gabinetach lekarskich oraz dentystycznych. Takim właśnie sposobem są nagrody dla dzielnego pacjenta.

Takie rozwiązanie z dobrym skutkiem redukuje u dziecka strach a także niepokój, a równocześnie pozostawia pozytywne doznania. Dzięki temu później dziecko bez lęku przychodzi na kolejne wizyty i już nie obawia się zabiegu czy badania.
Nagrody dzielny pacjent – co można wybrać?
Funkcje nagrody dla dzielnego pacjenta może spełniać wiele różnych przedmiotów. Są to nie tylko mini zabawki, niemniej jednak też kolorowe naklejki z postaciami z bajek, które można umieszczać na meblach lub plecaku. Równie popularny jest dyplom dzielnego pacjenta, który lekarz lub dentysta wręcza dziecku po zakończonej wizycie. Dziecko jest ten sposób docenione, a równocześnie zachęcone do przychodzenia na kolejne wizyty. Takie drobne upominki sprawiają, że dzieci z większą ochotą przychodzą do gabinetów lekarskich. Jednakże to stomatologa zazwyczaj obawiają się bardziej i tych wizyt unikają z większą determinacją. Stąd też nagrody dla dzieci stomatologia są kategorią produktów, które cieszą się rosnącym zainteresowaniem pośród właścicieli i menedżerów gabinetów stomatologicznych. Często wybierane są przykładowo bezcukrowe cukierki albo breloczki w kształcie ząbków. Ciekawym pomysłem są również kolorowe pojemniczki na ząbki. Rolę edukacyjną odgrywają kolorowanki, na których przedstawione są zasady dbania o zęby.

Zobacz więcej: dla dzielnego pacjenta.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł podziel się nim z innymi

Dodaj komentarz