Holowanie i laweta – usługi

Wielu kierowców zastanawia się, co zrobić w przypadku, jeśli doszło do kolizji, stłuczki czy również poważniejszego wypadku, a samochód nie może być zastosowany do kolejnej jazdy. Warto mieć na uwadze więc, że w takim wypadku najlepszym rozstrzygnięciem jest skorzystanie z profesjonalnych usług sprawdzonej pomocy drogowej, np takie jak auto pomoc Kraków, Wieliczka.
Jak wygląda pomoc drogowa?
Oczywiście pomoc drogowa realizuje usługi w sposób złożony, a zatem jest to zarówno holowanie Kraków, Wieliczka, jak również usługi lawetą, czyli transport różnych aut, na przykład takich jak motocykle, samochody osobowe i dostawcze, niemniej jednak także pojazdy stosowane w pracach budowlanych czy rolniczych.

Warto dodać zatem o tym, że jeżeli doszło do awarii auta lub też stłuczki, która uniemożliwia kontynuowanie podróży, warto skorzystać z usług specjalistów, którzy oferują między innymi holowanie pojazdu za pomocą przystosowanych do tego samochodów. Pamiętajmy też o tym, że pomoc drogowa to usługi dodatkowe, takie jak dowóz paliwa w przypadku jeżeli już zapomnieliśmy zatankować auto. A dodatkowo, jest możliwe nawet wypompowanie źle zatankowanego paliwa, co na nieszczęście często dzieje się przez nieuwagę. Warto być świadomym także o tym, że jest to awaryjne odpalanie Kraków, Wieliczka wykonywane z kabli albo Boostera. Przy tym, pracownicy pomocy drogowej otworzą również auto w sposób awaryjny w sytuacji zatrzaśnięcia w nim kluczyków. Usługi obejmują także wymianę koła, jak też rozładowanie pojazdu z tira czy dostarczenie samochodu zastępczego z OC sprawcy w sytuacji wypadku.

Dodatkowe informacje: awaryjne odpalanie Kraków.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł podziel się nim z innymi

Dodaj komentarz