Szybka kasacja samochodów osobowych

Codziennie na polskich drogach ma miejsce co najmniej kilkadziesiąt wypadków drogowych. Właściwie każdy z takowych wypadków wiąże się z potężną stratą finansową dla sprawcy wypadku. Jeżeli już wasz samochód został na serio uszkodzony podczas wypadku samochodowego to warto pomyśleć nad jego wyprawą.

Naprawa uszkodzonego samochodu osobowego może kosztować kilka do wręcz kilkunastu tyś. zł. Wartość powypadkowego samochodu osobowego jest dość niska, dlatego warto pomyśleć, czy opłaca wam się naprawiać wasze auto. Skup pojazdów powypadkowych chętnie odkupi od was wasz samochód za kilkaset lub kilka tyś. złotych. Oszacowanie wartość waszego powypadkowego samochodu osobowego jest skomplikowane, gdyż wszystko uzależniony jest od stanu części waszego samochody.
Jeśli mimo wypadku wasz samochód osobowy posiada wiele sprawnych części to otrzymacie za niego kilka tyś. zł. Właściciel skupu wyjmie i oczywiści wszystkie części z waszego samochodu osobowego i następnie sprzeda je na rynku wtórnym dla konsumentów albo właścicieli warsztatów samochodowych. Po dokładnym wyjęciu wszystkich części wasz samochód zostanie przeznaczony do kasacji. Bez wątpienia w tym przypadku kasacja pojazdów jest przeprowadzana przez właściciela skupu, zatem nie ponosicie żadnych, dodatkowych kosztów. Sama usługa kasacji jest dosyć kosztowna, dlatego nie warto się na nią decydować, jeżeli już istnieje sposobność sprzedania waszego samochodu osobowego na skupie. W ten sposób nie tylko i wyłącznie nie będziecie musieli przeznaczać swoich środków finansowych na kasację, ale również zarobicie na dystrybucji waszego samochodu.
Więcej: Skup Aut Łomianki.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł podziel się nim z innymi
FacebookTwitterGoogle+Podziel się