Profesjonalna rehabilitacja precyzyjnie wykonywana w mieszkaniu pacjenta

Kilka tygodni temu złamałem nogę. Poszedłem z kolegami z Gdańska rozerwać się po pracy i po prostu zagrać w piłkę nożną na Orliku. Starałem się wypaść jak najlepiej, niemniej jednak jak to zwykle bywa wówczas dzieją się nieprzewidziane okoliczności.

Skończyło się tak, że po starciu z jednym z kolegą złamałem nogę. Byłem tym faktem przerażony. Okazało się, że czeka mnie rehabilitacja. Na szczęście moja znajoma doradziła mi profesjonalnego rehabilitanta. Okazało się, że nie musiałem wręcz wychodzić ze swojego domu, co byłoby dla mnie realnie bardzo trudne i uciążliwe. W szczególności, że w domu jedynie tata ma prawo jazdy, a pracuje stosunkowo do późna. W każdym razie cieszyłem się, że mogą skorzystać z pomocy fachowców, którzy po prostu przyjeżdżali do mnie na kwadrat. Na początku byłem bez wątpienia pełen obaw, jak to można wszystko będzie wyglądało. Natomiast mój rehabilitant to człowiek o złotym sercu.
Ma nie tylko i wyłącznie edukację i doświadczenie, a też dobre podejście do wykonywanego zawodu. Co jakiś czas coś zażartuje, dlatego atmosfera jest bardzo przyjemna. Najistotniejsze jest jednak to, że bardzo dobra ta rehabilitacja generalnie przebiega zgodnie z planem. Czuję, że krok po kroku wracam do odpowiedniej sprawności w nogach. To jeszcze odrobinę potrwa, aczkolwiek cieszę się, że udało mi się natrafić na specjalistów, którzy wykonują tego typu usługi w zgodzie z najwyższymi normami. Szczerze mówiąc uprzednio przed tym niefortunnym wydarzeniem nawet nie wiedziałem, że jest taka możliwość. W każdej sytuacji wydawało mi się, że powinno się koniecznie iść do placówki prywatnej albo publicznej i tak dalej. Wręcz nie wiem, jak bym to zrobił, bo początkowe dni były dla mnie de fakto niezwykle trudne. Tym bardziej cieszę się, że znajoma powiedziała mi o takich medycznych fachowcach, którzy przyjeżdżają do mnie do domu i zwyczajnie sukcesywnie realizują zamiar terapii rehabilitacyjnej. Wierzę, że przyniesie to odpowiednie efekty.
Zobacz więcej: poczytaj tu więcej o nich.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł podziel się nim z innymi