Służba zdrowia

O tym, że kondycja polskiej służby zdrowia nie jest najlepsza, mówi się dużo i słyszy się często, nie wyłącznie za sprawą serwisów informacyjnych. Wiadomości takie pochodzą również od osób, które miały okazję przekonać się o tym na własnej skórze.

Wielu pacjentów mówi o tym, jak pomógł im ortopeda Gdańsk szpital wojewódzki. Niemniej jednak są i tacy, którzy podkreślają, że termin wizyty w określonej przychodni mają wyznaczony za kilka miesięcy. Takie sytuacje w naszej służbie zdrowia są standard. I wielce zasadne wydaje się być powiedzenie, że ażeby dzisiaj chorować, należy posiadać mocne zdrowie.
Kondycja polskiej służby zdrowia nie jest wspaniała, co wynika głównie ze złej polityki państwowej. Nie posiada tutaj znaczenia stan wykształcenia lekarzy czy dostęp do sprzętu medycznego. W obu tych dylematach nie odstajemy od innych krajów europejskich. Posiadamy dobrych profesjonalistów. Mamy dobrej klasy sprzęt rehabilitacyjny Gdańsk. W całym systemie szwankuj system opłacania usług medycznych. Wprowadza się limity i ograniczenia. Stosuje się zasady, które racjonalnie nie mają racji bytu. Jak można planować ilość określonych zabiegów, skoro nie można przewidzieć, jak wielu pacjentów będzie wymagało określonej pomocy. Choroby nie wysyłają do ludzi zawiadomień, ażeby ci przygotowali się na ich pojawianie. Tak samo nie zapowiada się wypadków drogowych. Tym samym wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Gdańsk nie jest w stanie przewidzieć, jakie będzie zainteresowanie jej wyposażeniem. Tak i resort zdrowia nie powinien ograniczać korzystania z urządzeń i sprzętu medycznego.
Więcej informacji na stronie: rehatrans.pl/fizjoterapia.html – rehabilitacja Pruszcz Gdański.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł podziel się nim z innymi

One thought on “Służba zdrowia

Dodaj komentarz