Pomoc drogowa – holowanie

Nawet samochody nowe a także w dobrym stanie technicznym mogą w trakcie długiej trasy ulec awarii, wtedy warto mieć namiary na doświadczoną firmę oferującą pomoc drogową, która udzielana jest w możliwie najszybszym czasie od zgłoszenia. Warto być świadomym, że pomoc drogowa oferuje szereg usług, które obejmują między innymi wsparcie techniczne na miejscu awarii lub też kolizji.
Uszkodzony samochód w trasie – co zrobić?
Jeżeli nasz samochód ulega awarii albo też doszło do kolizji, wtedy musimy korzystać z usług specjalistycznych firm, które oferują między innymi holowanie pojazdu do warsztatu, gdzie zostanie on poddany przeglądowi technicznemu, a następnie usterka zostanie w możliwie najszybszym czasie usunięta, tak abyśmy mogli jak najszybciej kontynuować przerwaną wyjazd.

Warto dodać również, że z pomocy film oferujących pomoc drogową trzeba skorzystać, jeżeli samochód uległ wypadkowi, wówczas niezbędne jest laweta, która zabierze uszkodzone auto z miejsca wypadku, a następnie w bezpieczny sposób przetransportuje do warsztatu. W takiej okoliczności pomoc drogowa obejmuje również auto zastępcze z OC sprawcy, dzięki czemu możemy kontynuować wyprawa. Warto dodać też, że w ramach usług oferowane jest między innymi wyciąganie auta z rowu, odpalanie awaryjne, awaryjne otwieranie auta, w którym zostały zatrzaśnięte kluczyki, dowóz paliwa, zmiana kół, wsparcie techniczne na miejscu, wypompowanie źle zatankowanego paliwa, rozładunek samochodu z tira, czy pomoc techniczna do samochodu, który stanął na autostradzie.

Polecam: holowanie wieliczka.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł podziel się nim z innymi

Dodaj komentarz