Impreza weselna

Wesele jest takim wydarzeniem, które wspomina się latami. Częstokroć przedmiotem tych wspomnień są wydarzenia o pozytywnym charakterze, a niekiedy zupełnie odwrotnie.

Nie prawie każde gdyż wesele wygląda i przebiega tak samo. Czasami zdarza się tak, że pomimo usilnych starań dochodzi do wydarzeń, których wolałoby się uniknąć. Może się na przykład zdarzyć tak, że sprzęt, jaki ma do dyspozycji DJ na wesele Kraków, zawiedzie. Z całkowitą czyli stu procentową pewnością wielu z nich jest przygotowanych na takie warunki, natomiast za każdym razem powoduje to swego rodzaju zamęt.
Na wielu weselach podaje się alkohol. Prawdopodobnie nie ma wesel, gdzie go nie ma, a alkohol, jak wiadomo, robi z ludźmi cuda. Jeśli ktoś ma słabą głowę albo staje się nadpobudliwy po alkoholu, to ma możliwość dojść na weselu do wszelakiego rodzaju kłótni i nieporozumień. Wujkowi z Czeladzi ma możliwość nie spodobać się zatrudniony na wesele wodzirej Kraków. I o awanturę bardzo łatwo. Choćby ludzie starają się pilnować i robią wszystko, aby zachować fason na weselu, nie w każdym momencie się to udaje. I takie wydarzenia w tym momencie wspomina się po latach. Oczywiście, gdy udaje się uniknąć awantur i kłótni podczas wesela, to jest to powód do dumy. I niekiedy zdarza się tak, że konferansjer Kraków dziękując gościom za udaną imprezę, jest z nimi całkowicie szczery. Choć są i tacy goście weselni, którzy czekają na jakąś bójkę, czy kłótnię. Bo tak jest ciekawiej. Wtedy wesele wspomina się jako to, na którym Tomek stracił ząb, a wujo Mietek złamał sobie nos. Historie weselne są przekazywane przez pokolenia, o ile ze stuprocentową pewnością jest się czym chwalić.
Zobacz więcej: Dj na wesele Kraków.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł podziel się nim z innymi

One thought on “Impreza weselna

Dodaj komentarz